wtorek, 21 stycznia 2014

MAKIJAŻ KROK PO KROKU DLA E-MAKEUPOWNIA

Witajcie !


Miałam przyjemność współpracować z magazynem e-makeupownia przy wydaniu numerze 7. Moim tematem był makijaż krok po kroku na kolację Walentynkową. Opis do mojego makijażu, który umieściłam w magazynie:


Każda z nas w ten wyjątkowy wieczór chce poczuć się pięknie i wyjątkowo, dlatego pokażę Wam jak wykonać krok po kroku makijaż specjalnie na tą okazję. Sztuczne światło, blask świec wymagają zastosowania mocniejszych akcentów w makijażu na oczach lub ustach. Ja skupiłam się na oczach, które będą charakteryzować się intensywnością wykorzystanych przeze mnie kolorów i z pewnością będą przykuwać uwagę mężczyzn. Usta, natomiast będą delikatnie podkreślone pomadką w odcieniu różu.


A teraz pokaże Wam krok po kroku jak go wykonałam:


krok po kroku blog


1. Po uprzednim nałożeniu bazy pod cienie i przypudrowaniu lekko powieki nakładamy czarny cień w zewnętrznym kąciku oka i rozcieramy górną granicę kierując się ku górze i na boki.

2. Na czarny cień aplikujemy cień w  kolorze fioletu i rozcieramy górną granicę kierując się tak samo jak w kroku poprzednim ku górze i na boki.

3. Na górną ruchomą powiekę aplikujemy cień w odcieniu śliwki i łączymy oba kolory tworząc łagodne przejście pomiędzy kolorami. Górną granicę rozcieramy czystym pędzelkiem i aplikujemy pod łuk brwiowy biały cień satynowy, by powiększyć optycznie nasze oczy.

4. Linię wodną zaznaczamy czarną kredką do połowy oka a na dolną powiekę nakładamy czarny cień i rozcieramy delikatnie dolną granicę

5. Na górnej powiece malujemy czarną kreskę eyelinerem w żelu tuż przy linii rzęs wyciągając ją w zewnętrznym kąciku oka ku górze.

6. Tuszujemy rzęsy dwu krotnie. Dla uzyskania spektakularnego efektu możemy nakleić sztuczne rzęsy na pasku. Usta podkreślamy konturówką w odcieniu różu i całość pokrywamy pomadką w jaśniejszym odcieniu.

A tak prezentuje się na zdjęciach:


portret1


portret3


Tutaj możecie zobaczyć magazyn w całości: http://e-makeupownia.pl/


Jak Wam się podoba?

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jeśli tu już jesteś, pozostaw po sobie ślad a na pewno odwiedzę również Ciebie :)